nastepny produkt Printed Summer Dress Filtr różowy: Aqua3+ Magenta Filter

169 zł
Promocja Obniżka! Skrzynia model 3317 Zobacz większe

Skrzynia model 3317 z wkładką

Schowek

[0 opinii] Dodaj opinię
Zapytaj obsługę sklepu

Zapytaj o produkt

Skrzynia model 3317 z wkładką

Skrzynia model 3317 z wkładką

  or  Cancel

Opis

Skrzynia model 3317 z wkładką

Średniej wielkości skrzynia o ogromnej trwałości, firmy Explorer. Wytrzyma ciężkie przeprawy związane z rozmaitymi sportami ekstremalnymi!

Explorer produkuje ogromną różnorodność skrzyń do bezpiecznego transportu najróżniejszych sprzętów. Model 3317 jest jedną średniej wielkości skrzynią pośród asortymentu firmy Explorer.

Skrzynka wykorzystuje maksymalnie dostępną przestrzeń i dzięki temu posiada pojemność 13,1 litra.

Tworzywo z którego zrobiona jest skrzynia jest niezwykle odporne. Poza uszkodzeniami mechanicznymi, tworzywo znosi temperatury od -33 do +90 stopni Celsjusza i odporne jest na substancje działające agresywnie, choćby smary i oleje.

Skrzynia zabezpieczy doskonale to co w niej schowasz gdyż konstrukcja świetnie znosi zgniatanie i uderzenia. Sprzęt w wnętrzu modelu 3317 będzie chroniony też przed piaskiem, ziemią i pyłem dzięki uszczelkom w które wyposażona jest skrzynia. Kolejne zabezpieczenia dbają o to aby skrzynia odporna była na warunki atmosferyczne i zamoczenie, skrzynka jest wodoszczelna do 10 metrów. Co więcej skoki temperatur i zmiany ciśnienia nie uszkodzą przenoszonych przedmiotów ponieważ 3317 posiada zawór powietrzny.

Po otworzeniu skrzynki (i tylko po otwarciu), pod przezroczystą osłonką możemy umieścić kartkę z informacją kto jest właścicielem, a sama skyrznia skonstruowana jest tak aby można było ją zamknąć na kłódki.

Skrzynia Explorer model 3317 to sprzęt który został przetestowany pod wieloma względami w najróżniejszych warunkach. Teraz czeka na Twoje testy, gdziekolwiek ją zabierzesz.

Długość 304 mm
Wysokość 194 mm
Szerokość 360 mm
Waga 2,5 kg
Pojemność 13,1 litry
Uchwyty Rączka u góry
Wkład Piankowa
Kółka x

Opinie Skrzynia model 3317 z wkładką

Napisz opinię

Skrzynia model 3317 z wkładką

Skrzynia model 3317 z wkładką

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Rabat 20 zł za zapisanie się do Newslettera DiveGear