nastepny produkt Printed Summer Dress Maska Concero (M-17)

229 zł
Promocja Obniżka! Pro Ear 2000 Zobacz większe

Opis

Pro Ear 2000

Problemy uszu to niestety najczęstsze dolegliwości które nurkowie odczuwają na własnej skórze. Wielu z nas zmuszonych było by przerwać wyjazd nurkowy właśnie z takich powodów. Dzięki tej masce połączonej z osłonkami, zadbasz o to aby wrażliwe miejsce jakim są uszy były szczelnie osłonięte przed wodą.

Pro Ear 2000 to nietypowa konstrukcja maski połączonej z nausznikami i neoprenową opaską. Wszechstronna maska zapewnia dobre pole widzenia i odpowiednie przyleganie. Jej najważniejszym atutem jednak są osłony uszu które poza komfortem i ciepłem izolują uszy od wody. Dzięki tym osłonom unikniesz infekcji i innych problemów związanych z uszami. Nauszniki pozwolą też łatwo i bezpiecznie wyrównasz ciśnienie.

Specjaliści z wielu dziedzin zadbali o zdrowie użytkownika ale jednocześnie zdołali poprawić jakość z jaką nurek słyszy pod wodą i ułatwić wykrycie kierunku z którego dobiega dźwięk, co w wodzie jest zwykle kłopotliwe.

Jeżeli cierpisz na problemy zdrowotne związane z uszami, to maska Pro Ear 2000 stanowczo powinna znaleźć się w Twoim asortymencie.

Pole widzenia + duże
Przyleganie + dobre
Pojemność + mała
Rozmiar średni
Wygoda średnia
Szkła korekcyjne brak możliwości montowania
Kolor silikonu przezroczysty

Polecamy

Opinie Pro Ear 2000

Napisz opinię

Pro Ear 2000

Pro Ear 2000

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Rabat 20 zł za zapisanie się do Newslettera DiveGear