nastepny produkt Printed Summer Dress Akumulator 18650

30 zł
Dostawa gratis Promocja Obniżka! 2X8 Zestaw foto / video Zobacz większe

2X8 Zestaw foto / video

Schowek

[0 opinii] Dodaj opinię
Zapytaj obsługę sklepu

Zapytaj o produkt

2X8 Zestaw foto / video

2X8 Zestaw foto / video

  or  Cancel

Opis

HI-MAX 2X8 zestaw foto / video

Zestaw dedykowany do fotografii nurkowej. Dwa źródła rozproszonego światła mocowane na ramionach i statyw z miejscem na aparat / kamerę.

Aby wykonywać filmy i zdjęcia pod wodą konieczne jest odpowiednie oświetlenie. Światło powinno być mocne lecz rozproszone, a różne kierunki źródła światła pozwolą równomiernie oświetlać obiekt który fotografujemy czy nagrywamy.

Zestaw 2X8 powstał aby zapewnić dobre oświetlenie Twoich fotografii i filmów nurkowych. Dwie latarki X8 pozwalają uzyskać równomiernie rozproszone światło o łącznej mocy ponad 1700 lumenów i zasięgu 2-3 metrów.

Podstawa umożliwia zamocowanie dwóch ramion oraz klasycznej obudowy aparatu lub kamery (takiej jak kamery GoPro). Do przytwierdzenia aparatu służą śruby montażowe, natomiast kamerę zamocujemy dzięki tripodowi.

Dwa giętkie ramiona o rozpiętości aż do 75 centymetrów zapewniają możliwość dostosowania pozycji latarek, tak aby nasze źródła światła oświetlały obiekt z różnych stron dając najlepszy efekt. Każde z ramion ma zasięg do 30 centymetrów i oferuje szerokie pole ustawienia kąta dla latarki.

Same ramiona umożliwiają wygodne chwycenie oburącz zestawu 2X8 co zaowocuje stabilnym obrazem.

Każda z latarek X8 jest zasilana przez osobny pojedynczy akumulator 18650. Z takim zasilaniem latarki pracują przez 65 minut stabilnie utrzymując poziom naświetlenia. Taki czas pracy powinien w pełni wystarczyć na udaną, podwodną sesję fotograficzną.

Latarki X8 włączane są obrotowym pierścieniem umieszczonym tuż pod głowicą. Przełączenie pokrętła powoduje włączenie / wyłączenie latarki. Prosto, szybko i skutecznie.

X8 jest wodoszczelna do 100 metrów

Produkty HI-MAX na rynku polskim spotkać można od niedawna jednak zdołały już zdobyć przychylne opinie wśród niejednego nurka.

Choć sprzęt tworzony jest w Chinach, nasza oferta pochodzi z polskiej dystrybucji. Latarki HI-MAX zaskakują dobrą jakością światła która śmiało konkuruje ze znanymi na naszym rynku światłami nurkowymi innych producentów.

W zestawie HI-MAX 2X8 znajdują się:

  • 2 szt. Latarka foto/video X8
  • Podstawa DUO
  • 2 szt. Śruba montażowa do klasycznej obudowy aparatu
  • 1 szt. TRIPOD do kamery GoPro
  • 2 szt. Ramię koralikowe FLEX 30cm
  • 2 szt. Uchwyt latarkowy ID28
  • 1 szt. Ładowarka dwustanowiskowa 18650
  • 2 szt. akumulatorki HI-MAX 18650, 2600mAh, PCB
Strumień światła 1720 lum
Waga 1,050 kg

Polecamy

Opinie 2X8 Zestaw foto / video

Napisz opinię

2X8 Zestaw foto / video

2X8 Zestaw foto / video

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Rabat 20 zł za zapisanie się do Newslettera DiveGear