nastepny produkt Printed Summer Dress Jacket Kaila MRS Plus

1 721 zł

Opis

EON Steel

Razem z EON Steel SUUNTO weszło w nową erę komputerów nurkowych. Zaawansowane możliwości! Duży, czytelny i kolorowy wyświetlacz! Pancerna obudowa! Łatwa obsługa!

Możliwości EON Steel

EON Steel to komputer 8 gazowy z możliwością przełączania gazów pod wodą. Pracuje w czterech trybach: Gauge, Powietrze (Air), Nitrox i Trimix.

Urządzenie pozwala na dopasowanie ekranów do swoich potrzeb i preferencji. Możemy też wybrać w jaki sposób dane będą nam przedstawiane: tekstowo czy graficznie. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz przygotować komputer zgodnie z zakresem Twoich umiejętności i zmieniać go wraz z ich rozwojem. Dodatkowo EON Steel zadba o Twoje bezpieczeństwo z szeregiem alarmów i informacji podawanych na bieżąco.

Na cyfrowym wyposażeniu komputera znalazł się także kompas! Dzięki kompensacji przechyłu do 45° jest to pomocna i przydatna funkcja dodatkowa.

W pamięci EON Steel zapiszesz 200 godzin nurkowań. Za pomocą USB możesz zgrywać dowolne nurkowania na swój komputer.

EON Steel

Wyświetlacz LED

Nowy wyświetlacz SUUNTO stworzony jest ze szkła Xensation. Zapewnia to, że ekran jest bardzo odporny na zarysowania i oferuje krystaliczną przejrzystość. Zadbano więc aby komputer jak najdłużej cieszył nasyconymi kolorami, dużymi kontrastami i znakomitą widocznością nawet w słabym oświetleniu.

Te rozwiązania przekładają się na łatwe odczytywanie wszystkich informacji na ekranie i wygodne korzystanie z komputera.

EON Steel

Obudowa i obsługa

Obudowa EON Steel to nierdzewna, szczotkowana stal i stąd też nazwa samego komputera. Dzięki temu obudowa jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia.

Obsługa komputera odbywa się za pomocą 3 dużych przycisków łatwych do odszukania i użycia prawą dłonią. Guziki razem z intuicyjnym oprogramowaniem umożliwiają prostą i skuteczną obsługę komputera.

Razem z jednostką główną do Twoich dłoni trafi zarówno mocowanie standardowe - pasek, jak i mocowanie na elastyczne gumki.

W komplecie otrzymasz również ochronną, gumową obudowę na bardzo ciężkie wyprawy!

Polecamy

Opinie EON Steel

Napisz opinię

EON Steel

EON Steel

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Rabat 20 zł za zapisanie się do Newslettera DiveGear