nastepny produkt Printed Summer Dress Anti-Fog Inserts

69 zł
Dostawa gratis Promocja Obniżka! Kamera HERO3+ Silver Edition Zobacz większe

Kamera HERO3+ Silver Edition

Schowek

[0 opinii] Dodaj opinię
Zapytaj obsługę sklepu

Zapytaj o produkt

Kamera HERO3+ Silver Edition

Kamera HERO3+ Silver Edition

  or  Cancel

Opis

Kamera HERO3+ Silver Edition

Znakomita kamera znanej marki - GoPro! Nagrywaj co chcesz, gdzie chcesz i jak chcesz! HERO3+ spisze sie w każdych warunkach!

GoPro to najbardziej znana marka wysokiej jakości kamer osobistych, używanych najczęściej w sportach wyczynowych. Każda jedna edycja kamer HERO okazywała się wielkim sukcesem i poprawiała możliwości swoich poprzedniczek. Tak też stało się z HERO3+.

Z kamerą HERO3+ Silver Edition możesz liczyć na czysty, ostry obraz ponieważ usprawniono redukcję błędów obrazu podczas nagrywania. Jakość jaką oferuje HERO3+ potrafi oczarować! Kamera jest w stanie nagrywać w trybie 1080p60 tym samym obraz zyskuje profesjonalną jakość i możliwość uzyskania efektu płynnego slow motion (zwolnione tempo)! Wyniki HERO3+ Silver Edition są dwa razy lepsze niż poprzedniego modelu Silver. Dzięki ulepszonemu czujnikowi kamera lepiej sprawuje się przy słabym świetle.

Porównując dalej z swoim poprzednikiem - nowy Silver Edition jest o 20% mniejszy i 15% lżejszy i to przy wszystkich usprawnieniach które zostały wprowadzone! Sama bateria jest wydajniejsza o 30% co sprawia, że kamera może pracować nawet do 3 godzin.

Co istotne dla nurków kamera jest wodoszczelna do głębokość 40 metrów i ma możliwość zmiany obudowy na Dive Housing który zabezpieczy kamerę aż do 60 metrów.

HERO3+ to nie tylko kamera! Potrafi robić znakomite zdjęcia o szerokim polu widzenia w rozdzielczości aż do 3680 x 2760 (10 megapikseli!)! Co więcej kamerka może robic zdjęcia pojedyncze, seriami nawet do 10 zdjęć na sekundę, lub w odstępach od pół sekundy do jednego zdjęcia co minutę.

HERO3+ Silver Edition posiada szybkie WiFi dzięki któremu aplikacją GoPro bezprzewodowo przekażesz zdjęcia i filmy między urzadzeniami.

Jeżeli posiadasz już kamerę GoPro - sprawdź akcesoria dostępne do niej! Jeśli jeszcze jej nie posiadasz - piękne chwile uciekają każdego dnia, pora uchwycić je w HD!

Polecamy

Opinie Kamera HERO3+ Silver Edition

Napisz opinię

Kamera HERO3+ Silver Edition

Kamera HERO3+ Silver Edition

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Rabat 20 zł za zapisanie się do Newslettera DiveGear