nastepny produkt Printed Summer Dress B.C. LIFE (237 ml) preparat do jacketów

30 zł
Dostawa gratis Promocja Obniżka! Kamera HERO3+ Black Edition Zobacz większe

Kamera HERO4 Black Edition

Schowek

[0 opinii] Dodaj opinię
Zapytaj obsługę sklepu

Zapytaj o produkt

Kamera HERO4 Black Edition

Kamera HERO4 Black Edition

  or  Cancel

Opis

Kamera HERO4 Black Edition

Najbardziej zaawansowana kamera jaką stworzyło GoPro! Nagrywaj swoje pasje w najbardziej wyczynowych warunkach, w najlepszej jakości na rynku!

GoPro to najbardziej znana marka wysokiej jakości kamer osobistych, używanych najczęściej w sportach wyczynowych. Każda jedna edycja kamer HERO okazywała się wielkim sukcesem i poprawiała możliwości swoich poprzedniczek. HERO4 to najnowsze dzieło GoPro, a Black to jego najbardziej ekskluzywna edycja.

Kamera GoPro HERO4 Black Edition to doskonała jakość video i niezwykle ostry obraz. Potężna rozdzielczość 4K30 przy płynnym obrazie, kiedyś możliwa tylko dla wielkich kamer telewizyjnych, obecnie jest dostępna w tej kamerze, mieszczącej się wewnątrz dłoni.

Kamera zdolna jest nagrywać dynamiczny obraz w rozdzielczości ekranu nawet do 3840x2160! Obraz może być rejestrowany z ogromną ilością klatek na sekundę, dla przykładu tryb 1080p może zapisywać obraz w prędkości aż 120 klatek na sekundę, a to pozwoli na płynne zabiegi slow motion (zwolnione tempo)!
Nagrywanie w ciemności lub zmiany jasności obrazu to wyzwanie dla większości kamer osobistych. GoPro rozwinęło jeszcze bardziej swoje technologie i kamera HERO4 Black Edition doskonale dostosowuje się do słabego oświetlenia i skoków naświetlenia w otoczeniu!

Co ważne dla nurków - obudowa GoPro HERO4 Black Edition jest wodoszczelna aż do 40 metrów!
Wśród szerokiego asortymentu produktów powiązanych z kamerami osobistymi znajdziesz filtry Polar Pro. Są one doskonałym rozwiązaniem dla problemu zabarwionej wody jeżeli wybierasz się na zagraniczny wyjazd nurkowy.

Filmy to jednak nie wszystko. Kamera jest także w stanie robić zdjęcia w wysokiej rozdzielczości (12 megapikseli!) i to w prędkości 30 klatek na sekundę!
Innym sposobem na zdjęcia jest TimeLaps. Kamera chwytała fotki nawet w odstępach co pół sekundy i tworzy piękny obraz zmieniającego się z czasem otoczenia! Choć trybów jest o wiele więcej i z pewnością odkryjesz dla nich niesamowite zastosowania!

Dzięki wbudowanemu, szybkiemu WiFi i Bluetooth kamerę możesz kontrolować nawet za pomocą swojego smartfona lub tabletu!

NOWOŚĆ! Podczas nagrywania możesz łatwo oznaczyć momenty aby natychmiast odszukać je podczas późniejszego oglądania filmu.
Znanym już z poprzednich modeli ułatwieniem jest funkcja QuickCapture! Jednym kliknięciem włączasz kamerę i rozpoczynasz nagrywanie! Nie marnuje ani chwili kiedy trafi się znakomity materiał na kolejny film.

Jeżeli posiadasz już kamerę GoPro - sprawdź akcesoria dostępne do niej! Jeśli jeszcze jej nie posiadasz - piękne chwile uciekają każdego dnia, pora uchwycić je w HD!

W zestawie znajdziesz:

Kamerę HERO4 Black
Standardową obudowę (wodoszczelną do 40 metrów)
Szkieletowe drzwiczki
Akumulator
Zagięte mocowanie przylepne
Płaskie mocowanie przylepne
Szybkozłączka
Trójstronne obrotowe ramie
Kabel USBPolecamy

Opinie Kamera HERO4 Black Edition

Napisz opinię

Kamera HERO4 Black Edition

Kamera HERO4 Black Edition

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Rabat 20 zł za zapisanie się do Newslettera DiveGear