nastepny produkt Printed Summer Dress Legend Glacia ACD 2014

1 880 zł
Dostawa gratis Promocja Obniżka! Skrzydło Donut 22 Special Edition z uprzężą Comfort Zobacz większe

Skrzydło Donut 22 Special Edition z uprzężą Comfort

Schowek

[0 opinii] Dodaj opinię
Zapytaj obsługę sklepu

Zapytaj o produkt

Skrzydło Donut 22 Special Edition z uprzężą Comfort

Skrzydło Donut 22 Special Edition z uprzężą Comfort

  or  Cancel

Opis

Skrzydło Donut 22 Special Edition z uprzężą Comfort

Uniwersalne skrzydło-opona do zestawu dwubutlowego lub pojedynczej butli zostało połączone z znakomitą i wygodną uprzężą pełną D-ringów.

Uprząż Comfort

Miękka wyściółka na pasach naramiennych chroni nurka przed otarciami i zapewnia wygodę. Dzięki temu rozwiązanie nawet po długim nurkowaniu ani nasz skafander nurkowy, ani my sami nie odczujemy tak bardzo tego ile sprzętu mieliśmy na sobie.

Wspominając o sprzęcie należy zauważyć, że uprząż Comfort posiada 9 D-ringów. Po trzy na każdym pasie naramiennym i dwa na pasie krocznym i jeden na pasie brzusznym, tradycyjnie po lewej stronie. Pozwoli na zaczepienie sporej ilości elementów wyposażenia.

Uprząż Comfort to możliwość regulacji pasów i tym samym dostosowanie ich do swoich potrzeb.

Worek Donut 22 Special Edition

Skrzydło zostało zrobione z Nylonu Heavy Duty, a dzięki dodaniu wkładek w kluczowych miejscach Donut jest workiem dwu-zadaniowym. Doskonale trzyma zestaw dwubutlowy lecz pozwala też na sprawne nurkowanie z pojedyncza butlą. Inflator został zamocowany na środku skrzydła aby wpasować się między butlami. W zestawie otrzymujesz dwa inflatory o różnych długościach - sam decydujesz który pasuje do Twojego nurkowania.

Skrzydło zaprojektowane jest na bazie okręgu a dzięki temu możliwe jest łatwe utrzymanie i zmiana trymu. Donut 22 Special Edition jest zwężony na górze i poszerzony u dołu. Takie rozwiązanie zapewnia dobry dostęp do zaworów oraz automatów i sporo miejsca na węże.

Intuicyjnie rozmieszczenie spłuczki to spokojna głowa podczas nurkowanie. Gdy zajdzie potrzeba spłuczkę znajdziesz tam gdzie odruchowo sama wędruje ręka.

Skrzydło świetnie radzi sobie z falami po wynurzeniu się dzięki poszerzonej dolnej części. Nawet wysoka fala nie przykrywa nurka kiedy znajduje się na powierzchni czekając przykładowo na łódź. W takim komforcie pozostaje relaks, oczekiwanie i planowanie kolejnego nura... :)

Zamawiając swój zestaw Donut 22 Special Edition z uprzężą Comfort w DiveGear sprzęt otrzymasz zmontowany.
Nasza praca - Twoje nurkowanie.

Polecamy

Opinie Skrzydło Donut 22 Special Edition z uprzężą Comfort

Napisz opinię

Skrzydło Donut 22 Special Edition z uprzężą Comfort

Skrzydło Donut 22 Special Edition z uprzężą Comfort

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Rabat 20 zł za zapisanie się do Newslettera DiveGear